Ondergrens  :   1,40 Libre Klasse 3 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                                     Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten
Bovengrens  :   2,40 Deelnemers PK's seizoen 2019-2020
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 Koppenberg J 149682 Snikke 1,94 53
2 Haveman B 155401 de Brem 1,63 47 Oude Pekela (de Snikke)
3 Hofman H 265657 BCG 77 1,75 49 wedstrijdleider dinsdag 1 okt aanvang 13 uur
4 Dijk v U 223782 de Kiepe 2,3 60 J. Koppenberg tel. 0597-614018 dinsdag 8 okt aanvang 13 uur
5 Donkervoort W 218895 Spont 1,65 47
6 Koetje J 237243 Olle Keus 1,59 45
7 KrasterJ 143148 BC Lint 1,94 53
8 Heller B 206727 Spont 2,02 55 Musselkanaal (de Lint)
9 Radsma H 223908 Olle Keus 1,9 53 wedstrijdleider vrijdag 4 okt aanvang 13 uur
10 Tromp J 218573 BCV 2,2 60 J. Kraster tel. 0599-417460 vrijdag 11 okt aanvang 13 uur
11 Beukema H 223907 de Brem 1,65 47
12 Oosten v P.M 223912 BCG 77 1,8 51
13 Stok F 246361 BCG 77 1,57 45
14 Bruyninckx 222520 de Brem 1,5 45
15 Meijer F 161849 Spont 2,1 55 Nw Weerdinge (de Badde) dinsdag 1 okt aanvang 13 uur
16 Boschma B 206821 Olle Keus 1,6 47 wedstrijdleider dinsdag 8 okt aanvang 13 uur
17 Berends J 220404 BCV 1,59 45 J. Meems tel 06-21275252
18 Boven K.M 211571 Onder de Toorn 1,55 45
19 Niemeijer J 223918 BCG 77 1,57 45 Nieuwe Pekela (de Kiepe) donderdag 26 sept aanvang 13 uur
20 Rubingh T 228317 Spont 1,48 43 wedstrijdleider dinsdag 8 okt aanvang 13 uur
21 Buurman J 183322 BC Lint 1,7 49 W v Beek tel 06-40998902
22 Huizeling P 223920 BCG 77 2,22 60
23 Harms T 223783 Snikke 2,02 55
24 Mennega G 233373 BCV 2,18 55
25 Koning K 215733 de Brem 2,11 55 Scheemda (onder de Toorn) donderdag 3 okt aanvang 13 uur
26 Veen v d A 136685 Spont 1,8 51 wedstrijdleider donderdag 10 okt aanvang 13 uur
27 Hamming J 237270 BCG 77 1,7 49 D. Oosterhuis tel 0597-591204
28 Nijboer K 222521 BC Lint 1,48 43