Wedstrijdschema Poule  B  1e helft competitie 2019/2020         Wedstrijdschema Poule  B 2e helft competitie 2019/2020
         thuis            uit    uitslag          thuis            uit    uitslag
wedstrijdweek 1 wedstrijdweek 12
dinsdag 3 september 2019 bcv 3 spont 5 maandag 6 januari 2020 brem 2 lint 3
dinsdag 3 september 2019 onder de toorn sbv 1 maandag 6 januari 2020 metropole dct 1
donderdag 5 september 2019 lint 3 brem 2 woensdag 8 januari 2020 bcg 3 badde 4
vrijdag 6 september 2019 olle keus 2 snikke 1 woensdag 8 januari 2020 spont 5 bcv 3
vrijdag 6 september 2019 badde 4 bcg 3 vrijdag 10 januari 2020 snikke 1 olle keus 2
vrijdag 6 september 2019 dct 1 metropole vrijdag 10 januari 2020 sbv 1 onder de toorn
   
wedstrijdweek 2 wedstrijdweek 13
maandag 9 september 2019 metropole badde 4 maandag 13 januari 2020 brem 2 snikke 1
dinsdag 10 september 2019 onder de toorn dct 1 maandag 13 januari 2020 bcv 3 bcg 3
woensdag 11 september 2019 bcg 3 bcv 3   donderdag 16 januari 2020 lint 3 spont 5
woensdag 11 september 2019 spont 5 lint 3   vrijdag 17 januari 2020 olle keus 2 sbv 1
vrijdag 13 september 2019 snikke 1 brem 2 naar 20 sep vrijdag 17 januari 2020 badde 4 metropole
vrijdag 13 september 2019 sbv 1 olle keus 2 vrijdag 17 januari 2020 dct 1 onder de toorn
   
wedstrijdweek 3 wedstrijdweek 14
maandag 16 september 2019 brem 2 sbv 1 maandag 20 januari 2020 metropole bcv 3
maandag 16 september 2019 bcv 3 metropole dinsdag 21 januari 2020 onder de toorn badde 4
woensdag 18 september 2019 spont 5 snikke 1   donderdag 23 januari 2020 lint 3 bcg 3
woensdag 18 september 2019 bcg 3 lint 3   vrijdag 24 januari 2020 snikke 1 spont 5
vrijdag 20 september 2019 olle keus 2 dct 1 vrijdag 24 januari 2020 sbv 1 brem 2
vrijdag 20 september 2019 badde 4 onder de toorn vrijdag 24 januari 2020 dct 1 olle keus 2
vrijdag 20 september 2019 snikke 1 brem 2
wedstrijdweek 4 wedstrijdweek 15
maandag 23 september 2019 dct 1 brem 2 maandag 27 januari 2020 metropole lint 3
dinsdag 24 september 2019 onder de toorn bcv 3 maandag 27 januari 2020 brem 2 dct 1
donderdag 26 september 2019 lint 3 metropole   maandag 27 januari 2020 bcv 3 onder de toorn
vrijdag 27 september 2019 snikke 1 bcg 3   woensdag 29 januari 2020 bcg 3 snikke 1
vrijdag 27 september 2019 sbv 1 spont 5 woensdag 29 januari 2020 spont 5 sbv 1
vrijdag 27 september 2019 olle keus 2 badde 4 vrijdag 31 januari 2020 badde 4 olle keus 2
wedstrijdweek 5 wedstrijdweek 16
maandag 30 september 2019 metropole snikke 1 maandag 3 februari 2020 dct 1 spont 5
maandag 30 september 2019 spont 5 dct 1 donderdag 6 februari 2020 lint 3 onder de toorn
maandag 30 september 2019 brem 2 badde 4   vrijdag 7 februari 2020 sbv 1 bcg 3
dinsdag 1 oktober 2019 bcv 3 olle keus 2   vrijdag 7 februari 2020 snikke 1 metropole
dinsdag 1 oktober 2019 onder de toorn lint 3 vrijdag 7 februari 2020 badde 4 brem 2
woensdag 2 oktober 2019 bcg 3 sbv 1 vrijdag 7 februari 2020 olle keus 2 bcv 3
   
1e ronde beker 2e ronde beker
maandag 7 oktober 2019 maandag 10 februari 2020
 
 
 
 
 
1e ronde beker returns 2e ronde beker returns
maandag 14 oktober 2019 maandag 17 februari 2020
wedstrijdweek 6 wedstrijdweek 17
maandag 21 oktober 2019 brem 2 bcv 3 maandag 24 februari 2020 metropole sbv 1
maandag 21 oktober 2019 dct 1 bcg 3 dinsdag 25 februari 2020 bcv 3 brem 2
donderdag 24 oktober 2019 lint 3 olle keus 2 dinsdag 25 februari 2020 onder de toorn snikke 1
vrijdag 25 oktober 2019 badde 4 spont 5 woensdag 26 februari 2020 bcg 3 dct 1
vrijdag 25 oktober 2019 snikke 1 onder de toorn naar 22 nov woensdag 26 februari 2020 spont 5 badde 4
vrijdag 25 oktober 2019 sbv 1 metropole vrijdag 28 februari 2020 olle keus 2 lint 3
wedstrijdweek 7 wedstrijdweek 18
maandag 28 oktober 2019 metropole bcg 3 maandag 2 maart 2020 brem 2 olle keus 2
maandag 28 oktober 2019 bcv 3 snikke 1 woensdag 4 maart 2020 spont 5 onder de toorn
dinsdag 29 oktober 2019 onder de toorn spont 5 woensdag 4 maart 2020 bcg 3 metropole
vrijdag 1 november 2019 olle keus 2 brem 2 donderdag 5 maart 2020 lint 3 dct 1
vrijdag 1 november 2019 sbv 1 badde 4 vrijdag 6 maart 2020 snikke 1 bcv 3
vrijdag 1 november 2019 dct 1 lint 3 vrijdag 6 maart 2020 badde 4 sbv 1
 
wedstrijdweek 8 wedstrijdweek 19
maandag 4 november 2019 brem 2 onder de toorn maandag 9 maart 2020 metropole spont 5
woensdag 6 november 2019 bcg 3 olle keus 2 dinsdag 10 maart 2020 bcv 3 sbv 1
woensdag 6 november 2019 spont 5 metropole dinsdag 10 maart 2020 onder de toorn brem 2
donderdag 7 november 2019 lint 3 snikke 1 vrijdag 13 maart 2020 olle keus 2 bcg 3
vrijdag 8 november 2019 sbv 1 bcv 3 vrijdag 13 maart 2020 dct 1 badde 4
vrijdag 8 november 2019 badde 4 dct 1 vrijdag 13 maart 2020 snikke 1 lint 3
 
wedstrijdweek 9 INHAAL EN UITWIJK WEEK
maandag 11 november 2019 brem 2 bcg 3 maandag 16 maart 2020
dinsdag 12 november 2019 bcv 3 dct 1
donderdag 14 november 2019 lint 3 badde 4
vrijdag 15 november 2019 snikke 1 sbv 1
vrijdag 15 november 2019 olle keus 2 spont 5
maandag 11 november 2019 metropole onder de toorn
 
INHAAL EN UITWIJK WEEK wedstrijdweek 20
vrijdag 22 november 2019 snikke 1 onder de toorn dinsdag 24 maart 2020 onder de toorn metropole
woensdag 25 maart 2020 bcg 3 brem 2
woensdag 25 maart 2020 spont 5 olle keus 2
vrijdag 27 maart 2020 sbv 1 snikke 1
vrijdag 27 maart 2020 badde 4 lint 3
vrijdag 27 maart 2020 dct 1 bcv 3
wedstrijdweek 10 wedstrijdweek 21
maandag 25 november 2019 metropole brem 2 maandag 30 maart 2020 brem 2 metropole
maandag 25 november 2019 dct 1 snikke 1 maandag 30 maart 2020 bcv 3 badde 4
dinsdag 26 november 2019 onder de toorn olle keus 2 woensdag 1 april 2020 bcg 3 spont 5
woensdag 27 november 2019 spont 5 bcg 3 donderdag 2 april 2020 lint 3 sbv 1
vrijdag 29 november 2019 badde 4 bcv 3 vrijdag 3 april 2020 snikke 1 dct 1
vrijdag 29 november 2019 sbv 1 lint 3 vrijdag 3 april 2020 olle keus 2 onder de toorn
   
wedstrijdweek 11   wedstrijdweek 22
maandag 2 december 2019 brem 2 spont 5   maandag 6 april 2020 metropole olle keus 2
maandag 2 december 2019 bcv 3 lint 3   dinsdag 7 april 2020 onder de toorn bcg 3
woensdag 4 december 2019 bcg 3 onder de toorn   woensdag 8 april 2020 spont 5 brem 2
vrijdag 6 december 2019 badde 4 snikke 1   donderdag 9 april 2020 lint 3 bcv 3
vrijdag 6 december 2019 sbv 1 dct 1   vrijdag 10 april 2020 snikke 1 badde 4
vrijdag 6 december 2019 olle keus 2 metropole   vrijdag 10 april 2020 dct 1 sbv 1
 
maandag 9 december 2019 1e voorronde kerst toernooi     week van 13-4-2020 3 poule winnaars om kampioenschap    
donderdag 12 december 2019 2e voorronde kerst toernooi       week van  20-4-2020 beker laatste 16    
maandag 16 december 2019 finale kerst toernooi       week van  27-4-2020 beker laatste 8    
        week van  4-5-2020 beker finale laatste 4