Programma beker competitie 2019-2020

             
                       

Het gaat dus om aantal gewonnen wedstrijden. Bij 8 - 8 telt de belgische telling.

           

Er kan alleen gespeeld worden met teams van 4 man

             

Wedstrijd formulier DIREKT doorsturen!!

     

LOTING IS GEDAAN OP BESTUURSVERGADERING VAN 20 AUGUSTUS

 
                       
                       
       

1e ronde

van 7 t/m 11 oktober

         
             

naar volgende

       

datum

thuis team

uit team

uitslag

totaal uitslag

ronde

datum

thuis team

uit team

maandag 7 oktober

1

metropole

 

sbv 2

 

vrijdag 18 oktober

sbv 2

 

metropole

vrijdag 11 oktober

2

sbv 4

 

dct 1

 

vrijdag 18 oktober

dct 1

 

sbv 4

vrijdag 11 oktober

3

snikke 1

 

spont 5

 

woensdag 16 oktber

spont 5

 

snikke 1

vrijdag 11 oktober

4

heerdstee

 

brem 1

 

maandag 14 oktober

brem 1

 

heerdstee

donderdag 10 oktober

5

kiepe 1

 

bcg 3

 

woensdag 16 oktber

bcg 3

 

kiepe 1

vrijdag 11 oktober

6

sbv 3

 

sbv 1

 

vrijdag 18 oktober

sbv 1

 

sbv 3

dinsdag 8 oktober

7

kiepe 2

 

olle keus 2

 

vrijdag 18 oktober

olle keus 2

 

kiepe 2

woensdag 9 oktber

8

lint 2

 

brem 3

 

maandag 14 oktober

brem 3

 

lint 2

maandag 7 oktober

9

brem 2

 

spont 4

 

woensdag 16 oktber

spont 4

 

brem 2

woensdag 9 oktber

10

bcg 2

 

olle keus 1

 

vrijdag 18 oktober

olle keus 1

 

bcg 2

maandag 7 oktober

11

spont 1

 

bcg 1

 

woensdag 16 oktber

bcg 1

 

spont 1

maandag 7 oktober

12

badde 1

 

lint 3

 

donderdag 17 oktober

lint 3

 

badde 1

maandag 7 oktober

13

dct 2

 

bcv 3

 

maandag 14 oktober

bcv 3

 

dct 2

dinsdag 8 oktober

14

onder de toorn

 

snikke 2

 

vrijdag 18 oktober

snikke 2

 

onder de toorn

woensdag 9 oktber

15

spont 3

 

bcv1

 

dinsdag 15 oktober

bcv1

 

spont 3

maandag 7 oktober

16

bcv 2

 

badde 4

 

vrijdag 18 oktober

badde 4

 

bcv 2

dinsdag 8 oktober

17

lint 1

 

badde 3

 

donderdag 17 oktober

badde 3

 

lint 1

maandag 7 oktober

18

spont 2

 

badde 2

 

woensdag 16 oktber

badde 2

 

spont 2

                       
       

2e ronde

van 11 t/m 18 oktober

         
                       

datum

thuis team

uit team

uitslag

totaal uitslag

naar volgende ronde

datum

thuis team

uit team

1

 

   

 

2

 

   

 

3

 

   

 

4

 

   

 

5

 

   

 

6

 

   

 

7

 

   

 

8

 

   

 

9

 

   

 

                       

In de 2e ronde valt de slechtste winnaar af

 

8 teams gaan door