Voor afspraken gemaakt op de clubvertegenwoordigers overleg zie tab afspraken PK's.

 

Bij vragen etc. info aan    pk.obv.ae@gmail.com

  

Indien een speler bij een PK wedstrijd 1e of 2e dag wegblijft zonder geldige afmelding en later geen overtuigend aanvaardbaar bewijs kan aanleveren

voor het niet opkomen volgt: Uitsluiting van PK wedstrijden, in het lopende en het daarop volgend seizoen

Het Bestuur.

 

Gewestelijke PK finale deelnrs seizoen 2017 - 2018      
                 
Berekende moy. en pnt. voor Gewest = aanv. Moy. + voorw. Moy. + distr Moy. : 3   moy pnt
                 
Libre 1e klas A. Deekens 17-mei te Assen   4,99 120
         
Libre 2e klas L. Heuving 17-mei te Assen   3,69 100
                 
Libre 3e klas J. Moesker 7-mei te Twello   2,01 65
         
Libre 4e klas   T. Rubingh   7-mei te Twello   1,55 55
         
Libre 5e klas H. Santing 7-mei te Twello   1,22 45
                 
                 
Bandstoten 1e klas W. Wilken 3-mei te Zevenaar   2,21 55
         
Bandstoten 2e klas A. Eerenstein 3-mei te Zevenaar   1,29 35
         
Bandstoten 3e klas B. Boschma 3-mei te Zevenaar   0,95 25
                 
                 
3 banden 1e klas H de Vries 1-mei te Steenwijk   0,55 24
         
3 banden 2e klas   L. Heuving   1-mei te Steenwijk   0,49 20
         
3 banden 3e klas L. Bartels 1-mei te Steenwijk   0,353 16
                 
                 
Winnaar Teams

ABC 1

16-mei te Hoogeveen      

 

         
 
Gewestelijk finales 2018
     
         
  Teams   3 teams elk  3 spelers 16 mei 2018 aanvang 10 uur H.B.C. Hoogeveen  
     
  Libre 1e en 2e klasse 17 mei 2018 aanvang 11 uur OBV Bremstraat te Assen  
   
  Libre 3e ,4e en 5e klasse 7 mei 2018 aanvang 10 uur Sport en Vriendschap te Twello  
   
  Bandstoten 1e, 2e en 3e klasse 3 mei 2018  aanvang 10 uur De Buitenmolen, Molenstraat 78  6901 CG Zevenaar  
   
  Driebanden 1e, 2e en 3e klasse 1 mei 2018 aanvang 10 uur Clublokaal Francois Mingaud Parade 6  8333 DR Steenwijk  
         
                         
 
Nationale finales 2018
     
         
  Teams elk 3 spelers Op vrijdag 22 juni 2018         Nieuwegein  
   
  Libre 1e en 2e klasse Op dinsdag 5 juni 2018 Steenwijk  
   
  Libre 3e ,4e en 5e klasse Op dinsdag 5 juni 2018 Bussum  
   
  Bandstoten 1e, 2e en 3e klasse Op donderdag 7 juni 2018 Noordwijk  
   
  Driebanden 1e, 2e en 3e klasse Op woensdag 13 juni 2018 Oosterhout