Ondergrens :   0,2 3 Banden Klasse  3 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider van de locatie waar gespeeld moet worden en zal dan zijn deelname melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als arbiter mee te nemen.
Bovengrens :   0,35 Deelnemers PK's seizoen 2018-2019
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 H. Oldenkamp 155402 de Spont     0,305 14
2      
3 B. Haveman 155401 de Brem     0,250 12
4 P. Wollerich 184296 Olle Keus     0,344 14
5        Assen (de Brem) donderdag 14 februari
6 J v Calker 218898 Olle Keus     0,200 10 wedstrijdleider aanvang 13 uur
7 E de Jonge 206822 Olle Keus     0,240 10 B. Haveman donderdag 21 februari
8 H. Radsma 223908 Olle Keus     0,310 14 tel. 06-54334489 aanvang 13 uur
9 J. Rinsma 265595 Olle Keus     0,200 10
10 F. Stok 246361 BCG     0,200 10
11 A. Bucking 222522 Lint     0,230 10
12 H. Glorie 223237 Lint     0,260 12
13 H.A. Vos 239866 de Badde     0,200 10 vrijdag 15 februari
14 A v Horn 251255 de Snikke     0,300 14 Nw Weerdinge (de Badde) aanvang 13 uur
15 A v d Veen 136685 de Spont     0,210 10 wedstrijdleider dinsdag 19 februari
16 J. Leegwater 209137 Onder de Toorn     0,319 14 J. Meems tel 06-21275252   aanvang 13 uur
  district finale beste 4 op vrijdag 8 maart bij de BCV te Valthermond  
Ondergrens :   0,35 3 Banden Klasse  2 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider van de locatie waar gespeeld moet worden en zal dan zijn deelname melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als arbiter mee te nemen.
Bovengrens :   0,5 Deelnemers PK's seizoen 2018-2019
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 J. Hamming 237270 BCG     0,350 16 Stadskanaal (de Spont) donderdag 21 februari
2 J. Berends 220404 BCV     0,400 18 wedstrijdleider aanvang 13 uur
3 P.H. Oosterhuis 210242 de Spont     0,406 18 A v d Veen donderdag 7 maart
4 W. Pomper 179230 de Spont     0,443 18 Tel. 06-42829048   aanvang 13 uur
7 J. Kinds 218185 BCV     0,372 16 Scheemda (onder de Toorn) vrijdag 22 februari
8 P. Wust 201791 Olle Keus     0,356 16 wedstrijdleider aanvang 13 uur
9 T. Harms 223783 de Snikke     0,350 16 D. Oosterhuis vrijdag 1 maart
10 W. Wilken 210346 de Spont     0,412 18 tel. 0597-591204 aanvang 13 uur
11 L. Heuvingh 226990 BCG     0,399 16 Veendam (olle Keus) vrijdag 22 februari
12 J.G. Feikens 237246 de Spont     0,439 18 wedstrijdleider aanvang 13 uur
13 A. Eerenstein 216442 BCV     0,368 16 P. Wollerich tel. 06-13228612 vrijdag 1 maart
14 W. Bos 119253 de Brem     0,470 20 aanvang 13 uur
  District finale op 15 maart te Musselkanaal (de Lint)  
               
Ondergrens :   0,5 3 Banden Klasse  1 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider van de locatie waar gespeeld moet worden en zal dan zijn deelname melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als arbiter mee te nemen.
Bovengrens :   1 Deelnemers PK's seizoen 2018-2019
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 K. Siepel 157442 de Spont     0,532 24
2 J. Middel 109927 DCT     0,544 24
3 H. Mulder 104121 Olle Keus     0,553 24 Assen (de Brem) vrijdag 15 maart
4 S. Sluiter 219135 de Spont     0,500 24 wedstrijdleider aanvang 13 uur
5 C. Elzenaar 109116 de Brem     0,599 24 B. Haveman vrijdag 22 maart
6 H de Vries 154610 BCG     0,537 24 tel. 06-54334489 aanvang 13 uur
7 R v d Land 246302 BCG     0,500 24
8 W. Jekel 107728 de Brem     0,501 24
  beste 4 spelen de district finale vrijdag 29 maart aanvang 13 uur te Valthermond (BCV)