Ondergrens :   0,4 Bandstoten Klasse  3 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider van de locatie waar gespeeld moet worden en zal dan zijn deelname melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als arbiter mee te nemen.  
Bovengrens :   1,00 Deelnemers PK's seizoen 2018-2019  
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.  
 
1 S. Faber 247863 de Badde      0,400 15  
2 R. Miller 223921 BCG      0,641 21  
3 J. Hamming 237270 BCG      0,851 27  
4 A v Horn 251255 de Snikke      0,920 30 Assen (de Brem) donderdag 6 december  
5 H. Dijkstra 213610 Onder de Toorn      0,539 18 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
6 A. Bucking 222522 Lint      0,862 27 B. Haveman donderdag 20 december  
7 E de Jonge 206822 Olle Keus      0,605 21 Tel. 06-54334489 aanvang 13 uur  
8 L v Calker 218898 Olle Keus      0,744 24  
9 H. Vrieling 228249 ABC      0,900 30  
10 J. Meems 226656 de Badde      0,400 15  
11 F. Robben 233371 de Brem      0,488 15  
12 J. Buurman 183322 Lint      0,950 30  
13 H. Koning 247861 Lint      0,545 18  
14 J. Rinsma 265594 Olle Keus      0,700 24 Stadskanaal (de Spont) donderdag 6 december  
15 T. Rubingh 228317 de Spont      0,813 27 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
16 F. Mathies 234703 de Kiepe      0,930 30 A v d Veen woensdag 12 december  
17 H.A. Vos 239866 de Badde      0,400 15 Tel. 06-42829048   aanvang 13 uur  
18 J. Nijboer 215458 BCV      0,550 18  
19 E. Dijk 269300 Onder de Toorn      0,600 21 Scheemda (onder de Toorn) woensdag 5 december  
20 F. Stok 246361 BCG      0,500 18 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
21 J. Kinds 218185 BCV      0,700 24 D. Oosterhuis dinsdag 11 december  
22 E. Dallinga 225344 BCG      0,500 18 tel. 0597-591204 aanvang 13 uur  
23 K. Boersma 264068 BCG      0,550 18 Nw Weerdinge (de Badde)  
24 G.C. Smit 136713 de Spont      0,764 24 wedstrijdleider dinsdag 4 december aanvang 13 uur  
25 B. Boschma 206821 Olle Keus      0,963 30 J. Meems tel 06-21275252   dinsdag 11 december aanvang 13 uur  
26 K. Nijboer 222521 Lint      0,703 21  
    District finale beste 4 op maandag 24 december bij de BCV te Valthermond aanvang 13 uur.  
     
                 
Ondergrens :   1,0 Bandstoten Klasse  2 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider van de locatie waar gespeeld moet worden en zal dan zijn deelname melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als arbiter mee te nemen.  
Bovengrens :   1,5 Deelnemers PK's seizoen 2018-2019  
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.  
 
1 J. Berends 220404 BCV          1,210 39  
2 A v d Veen 136685 de Spont          1,200 39 Musselkanaal (de Lint) vrijdag 11 januari  
3 H. Gelderloos 226295 SBV          1,160 36 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
4 H. Radsma 223908 Olle Keus          1,229 39 J. Kraster tel. 0599-417460 vrijdag 18 januari  
5 J. Kraster 143148 de Lint          1,120 36 aanvang 13 uur  
6 B. Heller 206727 de Spont          1,020 33  
7 L. Tuut 204488 de Spont          1,000 33  
8 T. Harms 223783 de Snikke          1,340 42 Veendam (olle Keus) vrijdag 4 januari  
9 P. Wollerich 184296 Olle Keus          1,190 36 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
10 J. Lanting 218910 de Spont          1,110 36 P. Wollerich tel. 06-13228612 vrijdag 11 januari  
11 P. Huizeling 223920 BCG          1,270 39 aanvang 13 uur  
12 U v Dijk 223782 de Kiepe          1,010 33  
13 F. Meijer 161849 de Spont          1,000 33  
14 P.M v Oosten 223912 BCG          1,000 33  
15 K. Koning 215733 de Brem          1,370 42  
16 K.M. Boven 211571 Onder de Toorn          1,080 33  
17 H. Oldekamp 155402 de Spont          1,043 33 dinsdag 8 januari  
18 J. Leegwater 209137 Onder de Toorn          1,000 33 Nw Weerdinge (de Badde) aanvang 13 uur  
19 A. Eerenstein 216442 BCV          1,310 42 wedstrijdleider dinsdag 15 januari  
20 Y. Haaijer 200760 de Snikke          1,090 33 J. Meems tel 06-21275252   aanvang 13 uur  
21 F. Mathies 234703 de Kiepe          1,032 33 vrijdag 11 januari  
22 P. Wust 201791 Olle Keus          1,335 42 Valthermond (BCV) aanvang 13 uur  
23 H. Glorie 223237 de Lint          1,066 33 wedstrijdleider vrijdag 18 januari  
24 P.H. Oosterhuis 210242 de Spont          1,430 45 A. Eerenstein tel. 06-57328062 aanvang 13 uur  
  District Finale beste 4 spelen de district finale op dinsdag 29 januari te nw Pekela (de Kiepe)    
Ondergrens :   1,5 Bandstoten Klasse  1 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider van de locatie waar gespeeld moet worden en zal dan zijn deelname melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als arbiter mee te nemen.  
Bovengrens :   4 Deelnemers PK's seizoen 2018-2019  
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.  
 
1 T v d Zwaag 179397 BCV           2,040 54  
2 S. Sluiter 219135 de Spont           2,280 57  
3 A. Schlimbach 161864 BCV           1,790 51  
4 J. Middel 109927 DCT           2,000 54  
5 J. Tromp 218573 DCT           1,590 48 Assen (de Brem) vrijdag 1 februari  
6 W. Bos 119253 de Brem           1,660 48 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
7 R. Mennega 223240 BCV           1,800 51 B. Haveman donderdag 7 februari  
8 W. Bakker 179222 de Spont           1,750 51 tel. 06-54334489 aanvang 13 uur  
9 W de Jong 223779 de Snikke           2,600 65  
10 W. Pomper 179230 de Spont           1,630 48  
11 F. Knol 142549 DCT           2,000 54  
12 W. Jekel 107728 de Brem           2,000 54  
13 C. Elzenaar 109116 de Brem           2,610 65  
14        
15 L. Heuvingh 226990 BCG           1,730 51 Groningen (Metropole) woensdag 23 januari  
16 H. Mulder 104121 Olle Keus           2,902 70 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
17 H de Vries 154610 BCG           2,340 60 L. Smit woensdag 30 januari  
18 R v d Land 246302 BCG           2,200 57 tel. 06-53405057   aanvang 13 uur  
  District Finale beste 4 spelen de district finale op dinsdag 12 februari bij de Badde Nw Weerdinge.