Ondergrens :   0,4 Bandstoten Klasse  3 Overleg met de wedstrijdleider ter plekke, voor het meebrengen van een teller en/of schrijver  
Bovengrens :   1,0 Deelnemers PK's seizoen 2017-2018  
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.  
 
1 A v Horn 251255 de Snikke            0,70 21  
2 G.C. Smit 136713 de Spont            0,84 25 Stadskanaal (de Spont)  
3 L v Calker 218898 Olle Keus            0,82 25 wedstrijdleider Donderdag 7 december aanvang 13 uur  
4 J. Rossen 226296 SBV            0,80 25 A v d Veen  
5 K. Nijboer 222521 Lint            0,89 25 Tel. 06-42829048   Woensdag 13 december aanvang 13 uur  
6 H. Dijkstra 213610 Onder de Toorn            0,46 17  
7 J. Berends 220404 BCV            0,93 25 Nw Weerdinge (de Badde) woensdag 6 december aanvang 13 uur  
8 A. Bucking 222522 Lint            0,79 21 wedstrijdleider  
9 B. Boschma 206821 Olle Keus            0,95 25 J. Meems tel 06-21275252   woensdag 13 december aanvang 13 uur  
10 T. Rubingh 228317 de Spont            0,98 25  
11 H. Beukema 223907 de Brem            0,83 25  
12 H. Schutte 209212 Lint            0,56 17  
13 W v Beek 210750 de Kiepe            0,56 17  
14 D de Jonge 250183 Olle Keus            0,95 25  
15 E de Jonge 206822 Olle Keus            0,68 21 Assen donderdag 7 december  
16 F. Robben 233371 de Brem            0,54 17 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
17 H. Glorie 223237 Lint            0,90 25 B. Haveman vrijdag 15 december  
18 H. Koning 247861 Lint            0,45 17 Tel. 06-54334489 aanvang 13 uur  
19 B. Smit 223778 de Spont            0,84 25  
20 W. Donkervoort 218895 de Spont            0,87 25  
21 R. Miller 223921 BCG 77            0,70 21  
22 J. Nijboer 215458 BCV            0,45 17  
23 L. Pinkster 223784 de Snikke            0,95 25  
24 L. Bruyninckx 222520 de Badde            0,92 25  
 
                 
                 
Ondergrens :   1,0 Bandstoten Klasse  2 Overleg met de wedstrijdleider ter plekke, voor het meebrengen van een teller en/of schrijver  
Bovengrens :   2,0 Deelnemers PK's seizoen 2017-2018  
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.  
 
1 J. Tromp 218573 DCT            1,43 40  
2 J. Koppenbrg 149682 de Snikke            1,18 30 Scheemda vrijdag 19 januari  
3 W. Pomper 179230 de Spont            1,58 40 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
4 L. Heuvingh 226990 BCG 77            1,97 50 D. Oosterhuis tel. 0597-591204 vrijdag  26 januari  
5 E. Dorenbos 162413 ABC            1,65 45 aanvang 13 uur  
6 K.M. Boven 211571 Onder de Toorn            1,16 30  
7 L. Westerhuis 215761 Onder de Toorn            1,00 30  
8 A. Schlimbach 161864 BCV            1,73 45 Veendam (olle Keus) vrijdag 19 januari aanvang 13 uur  
9 H. Radsma 223908 Olle Keus            1,14 30 wedstrijdleider vrijdag 26 januari aanvang 13 uur  
10 J. Lanting 218910 de Spont            1,00 30 P. Wollerich tel. 06-13228612  
11 A. Deekens 168859 de Snikke            1,76 45  
12 B. Heller 206727 de Spont            1,18 30 Ter Apel (DCT)  
13 J. Berends 220404 BCV            1,33 35 wedstrijdleider maandag 15 januari aanvang 13 uur  
14 F. Mathies 234703 de Kiepe            1,00 30 A. Enninga tel. 06-11867071 vrijdag 19 januari aanvang 13 uur  
15 R.A. Reiber 237224 ABC            1,63 45  
16 H. Gelderloos 226295 SBV            1,30 35  
17 R de Bie 217932 SBV            1,03 30  
18 H. Clermonts 217885 SBV            1,57 40  
19 T. Harms 223783 de Snikke            1,41 40  
20 Y. Haayer 200760 de Snikke            1,30 35 Assen donderdag 18 januari  
21 B. Haveman 155401 de Brem            1,08 30 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
22 P. Wollerich 184296 Olle Keus            1,12 30 B. Haveman vrijdag  26 januari  
23 A v de Veen 136685 de Spont            1,02 30 Tel. 06-54334489 aanvang 13 uur  
24 J. Buurman 183322 Lint            1,00 30  
25 J. Kraster 143148 Lint            1,12 30  
26 S. Sluiter 219135 de Spont 1.65 45  
27 P. Huizeling 223920 BCG 77            1,14 30  
28 P.M v Oosten 223912 BCG 77            1,10 30  
29 A. Eerenstein 216442 BCV            1,28 35  
30 U v Dijk 223782 de Kiepe            1,00 30  
  District Finale beste 4 bij de Spont Stadskanaal donderdag 1 februari aanvang 13 uur.    
                 
Ondergrens :   2 Bandstoten Klasse  1 Overleg met de wedstrijdleider ter plekke, voor het meebrengen van een teller en/of schrijver  
Bovengrens :   4 Deelnemers PK's seizoen 2017-2018  
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.  
 
1 T v d Zwaag 179397 BCV            2,11 55  
2 H. Mulder 104121 Olle Keus            2,52 65 Zuidlaren  (SBV)  
3 F. Knol 142549 DCT            2,50 65 wedstrijdleider Donderdag 1 februari aanvang 13 uur  
4 C. Elzenaar 109116 de Brem            2,17 55 R de Bie  
5 W. Bakker 179222 de Spont            2,00 55 Tel. 0592-271940   Donderdag 8 februari aanvang 13 uur  
6 A. Schlimbach 161864 BCV            2,00 55  
7 R v d Land 246302 BCG 77            2,30 60  
8 W. Wilken 210346 de Spont            2,00 55  
9 W. Jekel 107728 de Brem            2,54 65  
10 K. Siepel 157442 de Kiepe            2,31 60 Nw Weerdinge (de Badde) Vrijdag 2 februari aanvang 13 uur  
11 H de Vries 154610 BCG 77            2,46 60 wedstrijdleider Dinsdag 6 februari aanvang 13 uur  
12 W. Bos 119253 ABC            2,00 55 J. Meems tel 06-21275252    
  District Finale beste 4 bij de BCV te Valthermond vrijdag 23 februari aanvang 13 uur.