ondergrens: 1,20 Uitslag voorronde PK's  4e klas libre 2017-2018  
bovengrens: 1,70  
4e klas 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde Totaal  
Nr. Bnr. Naam Moy T.m. Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Part Car Brt H.S Moy. %car %moy Pnt Uitslag  
1 228317 T. Rubingh 1,31 45 45 25 11 2 45 26 9 2 45 31 14 2 45 23 7 2 45 27 8 2 45 22 12 2 6 270 154 14 1,753 100,00 133,84 12 1 PRO  
2 136685 A v d Veen 1,59 55 55 31 6 2 53 35 6 0 55 31 6 2 55 33 6 2 55 27 14 2 55 41 6 2 6 328 198 14 1,657 99,39 104,19 10 2  
3 250183 D de Jonge 1,65 55 55 21 10 2 55 38 6 2 55 35 6 2 55 42 7 2 55 33 7 2 47 36 6 0 6 322 205 10 1,571 97,58 95,20 10 3  
4 222519 T. Twickler 1,25 45 45 26 6 2 45 38 5 2 40 36 4 0 45 31 8 2 45 22 11 2 45 23 12 2 6 265 176 12 1,506 98,15 120,45 10 4 afgez  
5 211571 K.M. Boven 1,62 55 55 32 8 2 55 31 6 2 55 17 13 2 36 25 5 0 55 40 5 2 42 36 9 0 6 298 181 13 1,646 90,30 101,63 8 5  
6 237250 G. Geerdsen 1,24 45 45 30 5 2 43 26 9 0 42 25 9 0 45 15 10 2 45 41 7 2 45 32 5 2 6 265 169 10 1,568 98,15 126,46 8 6  
7 155401 B. Haveman 1,58 55 55 37 7 2 55 35 7 2 33 21 8 0 55 25 9 2 55 49 9 2 40 23 9 0 6 293 190 9 1,542 88,79 97,60 8 7  
8 183322 J. Buurman 1,49 50 50 29 8 2 50 36 12 2 50 35 6 2 36 31 4 0 33 20 10 0 50 36 5 2 6 269 187 12 1,439 89,67 96,54 8 8  
9 223907 H. Beukema 1,47 50 50 50 6 2 50 23 11 2 50 37 8 2 50 28 10 2 32 26 9 0 44 32 7 0 6 276 196 11 1,408 92,00 95,79 8 9  
10 226296 A. Rademaker 1,26 45 45 36 4 2 45 37 5 2 45 21 9 2 41 28 4 0 23 22 4 0 45 31 6 2 6 244 175 9 1,394 90,37 110,66 8 10  
11 218197 Wa. Bakker 1,29 45 45 40 7 2 45 34 5 2 45 29 8 2 45 24 6 2 38 33 8 0 43 35 8 0 6 261 195 8 1,338 96,67 103,76 8 11  
12 220961 M de Jong 1,64 55 55 37 7 2 32 33 4 0 54 25 6 0 37 33 4 0 55 48 4 2 55 31 16 2 6 288 207 16 1,391 87,27 84,84 6 12  
13 223237 H. Glorie 1,2 45 43 42 5 0 45 41 5 2 45 29 4 2 16 15 3 0 45 25 9 2 22 22 5 0 6 216 174 9 1,241 80,00 103,45 6 13  
14 179235 H.A. Wubbels 1,34 45 45 28 12 2 29 23 8 0 45 42 6 2 17 27 4 0 45 26 6 2 41 34 5 0 6 222 180 12 1,233 82,22 92,04 6 14  
15 222522 A. Bucking 1,20 45 31 21 10 0 28 34 5 0 45 37 8 2 45 29 5 2 32 32 5 0 45 36 9 2 6 226 189 10 1,196 83,70 99,65 6 15 DEG  
16 211570 D. Oosterhuis 1,22 45 31 28 4 0 45 37 6 2 22 37 4 0 45 27 15 2 20 19 6 0 45 32 4 2 6 208 180 15 1,156 77,04 94,72 6 16 DEG  
17 225344 E. Dallinga 1,22 45 34 29 4 0 45 30 7 2 45 40 5 2 45 35 6 2 29 27 7 0 37 45 7 0 6 235 206 7 1,141 87,04 93,51 6 17 HD  
18 218898 J van Calker 1,24 45 45 42 5 2 45 36 7 1 32 31 14 0 45 38 6 2 32 25 9 0 35 32 4 0 6 234 204 14 1,147 86,67 92,50 5 18 HD  
19 222520 L. Bruyninckx 1,51 55 48 25 5 0 51 41 6 0 55 25 16 2 44 38 5 0 39 27 4 0 55 46 7 2 6 292 202 16 1,446 88,48 95,73 4 19  
20 223784 L. Pinkster 1,44 50 41 27 6 0 49 38 5 0 42 37 5 0 30 24 6 0 50 28 8 2 50 41 7 2 6 262 195 8 1,344 87,33 93,30 4 20  
21 217932 R de Bie 1,57 55 41 40 5 0 55 46 8 2 46 35 5 0 42 29 7 0 47 28 10 0 55 35 6 2 6 286 213 10 1,343 86,67 85,52 4 21  
22 222521 K. Nijboer 1,46 50 50 27 7 2 45 46 5 0 23 29 6 0 41 42 4 0 50 32 9 2 42 41 6 0 6 251 217 9 1,157 83,67 79,22 4 22 HD  
23 209212 H. Schutte 1,34 45 28 37 3 0 36 37 10 0 42 35 6 0 45 28 10 2 27 40 4 0 45 45 6 2 6 223 222 10 1,005 82,59 74,96 4 23 HD  
24 206821 B. Boschma 1,58 55 46 37 5 0 46 31 5 0 55 36 8 2 39 35 6 0 50 48 6 0 50 31 5 0 6 286 218 8 1,312 86,67 83,03 2 24  
25 264068 K. Boersma 1,25 45 22 26 13 0 38 30 7 0 43 31 10 0 45 20 7 2 40 38 5 0 41 31 4 0 6 229 176 13 1,301 84,81 104,09 2 25  
26 206822 E de Jonge 1,2 45 31 36 4 0 23 38 3 0 28 17 7 0 29 49 6 0 45 38 5 2 38 41 5 0 6 194 219 7 0,886 71,85 73,82 2 26 DEG  
27 223778 G.C. Smit 1,26 45 30 30 6 0 45 36 8 1 29 29 6 0 35 23 4 0 42 41 5 0 36 46 5 0 6 217 205 8 1,059 80,37 84,01 1 27 HD  
De nummers 1 tm 3 en 5 spelen de district finale op donderdag 12 oktober a.s. te Nw Weerdinge bij de Badde  
Dpro=direkte promotie      pro=promotie     deg=degradatie     hd=halve degradatie