Ondergrens  :   1,20 Libre Klasse  4 Gespeeld in 2016-2017 Overleg met de wedstrijdleider ter plekke, voor het meebrengen van een teller en/of schrijver  
Bovengrens  :   1,70 Deelnemers PK's seizoen 2017-2018  
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.  
 
1 H.A. Wubbels 179235 de Spont      1,34 45 Scheemda vrijdag 29 september  
2 D. Oosterhuis 211570 Onder de Toorn      1,20 45 HD wedstrijdleider aanvang 13 uur  
3 N. Zandvliet 237238 BCG 77      1,50 55 D. Oosterhuis tel. 0597-591204 vrijdag 6 oktober  
4 H. Beukema 223907 de Brem      1,47 50 aanvang 13 uur  
5 L. Westerhuis 215716 Onder de Toorn      1,57 55  
6 B. Boschma 206821 Olle Keus      1,58 55  
7 J. Buurman 183322 Lint      1,49 50  
8 E de Jonge 206822 Olle Keus       1,20 45 HD  
9 T. Twickler 222519 DCT      1,25 45 Assen vrijdag 29 sept  
10 H. Schutte 209212 Lint      1,34 45 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
11 A. Rademaker 226296 SBV      1,26 45 B. Haveman donderdag 5 oktober  
12 A v d Veen 136685 de Spont      1,59 55 Tel. 06-54334489 aanvang 13 uur  
13 B. Haveman 155401 de Brem      1,58 55  
14 K. Boersma 264068 BCG 77      1,25 45  
15 E. Dallinga 225344 BCG 77      1,22 45  
16 M de Jong 220961 de Brem      1,64 55  
17 K.M. Boven 211571 Onder de Toorn      1,62 55  
18 J van Calker 218898 Olle Keus      1,24 45  
19 H. Glorie 223237 Lint      1,20 45 HD Musselkanaal vrijdag 29 september  
20 G.C. Smit 223778 de Spont      1,26 45 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
21 G. Geerdsen 237250 de Badde      1,24 45 J. Kraster tel. 0599-417460 vrijdag 6 oktober  
22 L. Bruyninckx 222520 de Badde      1,51 55 aanvang 13 uur  
23 T. Rubingh 228317 de Spont      1,31 45  
24 L. Pinkster 223784 de Snikke      1,44 50 Zuidlaren donderdag 28 september  
25 K. Nijboer 222521 Lint      1,46 50 wedstrijdleider aanvang 13 uur  
26 D de Jonge 250183 Olle Keus      1,65 55 R de Bie tel. 0592-271940 donderdag 5 oktober  
27 A. Bucking 222522 Lint      1,20 45 HD aanvang 13 uur  
28 R de Bie 217932 SBV      1,57 55  
29 Wa. Bakker 218197 de Spont      1,29 45  
                   
District Finale beste 4 donderdag 12 oktober te nw Weerdinge (de Badde)