Info deelnemende Clubs  
 
ABC '08 Speeldag: Maandag 13.00 uur
Waar: Biljartcentrum Bremstraat 16 Assen Telefoon: 0592-317535
Teamleider: ABC'08  1 E. Dorenbos tel. 06-46394438 fam.ehdorenbos8@gmail.com
ABC'08  2 G. Roorda tel. 0592-346337 roorda@planet.nl
BC 2000 Speeldag: Dinsdag 13.30 uur
Waar: Stadskanaal Berkenstraat 2d Stadskanaal Telefoon: 0599-659126
Teamleider: BC 2000 J.Ossel 0599-512572  E-mail: janossel863@gmail.com
B.C. de Heerdstee Speeldag: Vrijdag  13.00 uur
Waar: Hunzehuys Molenstraat 3 Borger Telefoon: 0599-820995
Teamleider: BC de Heerdstee H. Meiringh tel. 06-15091454 E-mail:
de Brem  Speeldag: Maandag 13.00 uur
Waar: Biljartcentrum Bremstraat 16 Assen Telefoon: 0592-317535
Teamleider: de Brem 1 H. Gangkema tel. 0592-316590 E-mail: bhh@haveman.nl
de Brem 2 H. Beukema tel. 0596-316231 harrieria@gmail.com
de Brem 3 B. Haveman tel. 06-54334489 bhh@haveman.nl
BC.Valthermond Speeldag: Maandag/Dinsdag 13.00 uur
Waar: De wijkplaats Zuiderdiep 392 Valthermond Telefoon: 0599-661999
Teamleider: BCV 1 (di) J.G. Heller tel. 0599-655965 E-mail: jgheller@home.nl
BCV 2 (ma) T.v/d Zwaag tel. 0599-564609 tvdzwaag@home.nl
BCV 3 (mai) A.Eerenstein tel. 0599-661703 a.eerenstein@gmail.com
D.C.T Speeldag: Maandag/Vrijdag 13.00 uur
Waar: Dienstencentrum Dr. Berkenkampstr. 37 Ter Apel Telefoon: 0599-582460
Teamleider: DCT 1(vr) J. Middel tel. 0599-581373 E-mail: j.middel@wxs.nl
DCT 2 (ma) A.Enninga tel. 06-11867071 antonenninga@gmail.com
De Badde Speeldag: Wo / do / vr 13.00 uur
Waar: MFC De Badde 1e Kruisdiep W.Z. 9 Nw. Weerdinge Telefoon: 0591-521733
Teamleider: De Badde 1 (ma) L.Bartelds 06-22034841 E-mail: l.r.bartelds@home.nl  
De Badde 2 (wo) J. Meems 06-21275252 jmeems1951@kpnmail.nl
De Badde 3 (do) H. Hummel 06-54604238 hilbrandgrietje@kpnmail
De Badde 4 (vr) G de Goede 0591-522217 ghg.degoede@gmail.com
B.C.Lint Speeldag: Di/Wo/Do 13.15 uur
Waar: de Lint W.Diemerstraat 2 Musselkanaal Telefoon: 0599-483030
Teamleider: De Lint 1 (di) J.H.Kraster tel. 0599-417460 E-mail: j.kraster6@kpnplanet.nl
De Lint 2 (wo) J.Bottema tel. 0599-416848 j.kraster6@kpnplanet.nl
De Lint 3 (do) H.vd Laan tel. 0599-413867 hnvdlaan@ziggo.nl
De Olle Keus Speeldag: Vrijdag 13.00 uur
Waar: Dokdalf 2.0 De Reede 1 Veendam Telefoon: 0598-620531
E-mail: deollekeus@hotmail.com
Teamleider: De Olle Keus 1 H. Radsma tel. 0598-621364 toeffe@live.nl
De Olle Keus 2 P.Wollerich tel. 0598-623307 pbwollerich@msn.com
De Olle Keus 3 G.Vos tel. 06-47593831 g.vos13@telfort.nl
BC de Spont Speeldag: Maandag/Woensdag 13.00 uur
Waar: De Spont Ghandiplein 1 Stadskanaal Telefoon: 0599-652050
Teamleider: de Spont 1 (ma) W.Wilken tel. 06-81708633 E-mail: willemwilken@home.nl
de Spont 2 (ma) B.Heller tel. 0599-615154 b2heller@ziggo.nl
de Spont 3 (wo) W.Pomper tel. 0599-616152 wgpomper@home.nl
de Spont 4 (wo) S.Giesen tel. 06-33722791 giesenstef@gmail.com
de Spont 5 (wo) P.H.Oosterhuis tel. 06-81917678 phoosterhuis@gmail.com
Onder De Toorn Speeldag: Di/ Do 13.00 uur
Waar: Onder de toorn Oosterstraat 2 Scheemda Telefoon:   0597-593200
E-mail:  onderdetoorn@gmail.com
Teamleider: Onder de Toorn 1 (di) D.Oosterhuis tel. 0597-591204 derkoosterhuis@home.nl
Onder de Toorn 2 (do) K.Boven tel. 0597-592396 kmboven@ziggo.nl
SBV Speeldag: Vrijdag 13 uur
Waar: Mozaïek Ludinge 13 Zuidlaren Telefoon: 050-4093200
Teamleider: SBV 1 K.Kolk tel. 0598-394122 E-mail: klaas.kolk@planet.nl
SBV 2 R.de Bie tel. 0592-271940 r.debie44@outlook.com
SBV 3 P de Weme tel. 06-11417008 pdeweme@outlook.com
SBV 4 W.van Leeuwen tel. 050-4094529 wimvanleeuwen@home.nl
Metropole Speeldag: Maandag 13.30 uur
Waar: Societeit Harmonie Kreupelstraat 12 Groningen Telefoon: 050-3129717
Teamleider: Metropole L.Smit 06-53405057 metropole@hotmail.nl
De Kiepe Speeldag: Dinsdag Donderdag 13.00 uur
Waar: Dorpshuis de Kiepe Meidoornlaan 88 Nieuwe Pekela Telefoon:   0597-645132
Teamleider: De Kiepe 1 (do) W v Beek 06-40998902 E-mail: willem6200@gmail.com
De Kiepe 2 (di) H. Pel 06-46450859 henkpel@home.nl
BCG 1977 Speeldag: Woensdag 13.00 uur
Waar: B.C. Groningen Protonstraat 6a Groningen Telefoon:  050-3135015
Teamleider: BCG 1977  1 S.Datema 050-5032539 E-mail: sh.datema@ziggo.nl
BCG 1977  2 H.de Vries 050-5415071 hein.devries@home.nl
BCG 1977  3 R.J.Miller 06-53224916 r.j.miller@versatel.nl
 
de Snikke Speeldag:  Vrijdag 13.00 uur  
Waar: MFC de Binding Sportlaan 4 Oude Pekela Telefoon: 0597-612980  
Teamleider: De Snikke 1 J. Koppenberg 0597-614018 E-mail: jkoppenberg@tele2.nl  
De Snikke 2 T.Harms 06-10192236 tinus.harms@hotmail.com  
Harmonie (Gr) Speeldag: Woensdag 13.30 uur
Waar: Societeit Harmonie Kreupelstraat 12 Groningen Telefoon: 050-3129717
Teamleider: Harmonie (gr) P. Blauw 06-46902396 E-mail: pietenjeannet@outlook.com