Wedstrijdschema Poule  B  1e helft competitie 2018/2019         Wedstrijdschema Poule  B 2e helft competitie 2018/2019
         thuis            uit    uitslag          thuis            uit    uitslag
wedstrijdweek 1 wedstrijdweek 14
maandag 3 september 2018 brem 2 spont 4 91 - 76 dinsdag 8 januari 2019 bcv1 sbv 2
dinsdag 4 september 2018 lint 1 badde 1 naar 23 okt maandag 7 januari 2019 spont 1 harmonie gr.
dinsdag 4 september 2018 bc 2000 kiepe 2 naar 18 dec dinsdag 8 januari 2019 kiepe 2 bc 2000
dinsdag 4 september 2018 onder de toorn 1 bcg 2 78 - 98 maandag 7 januari 2019 badde 1 lint 1
woensdag 5 september 2018 harmonie gr. spont 1 95 - 85 woensdag 9 januari 2019 bcg 2 onder de toorn 1
vrijdag 7 september 2018 badde 4 olle keus 2 87 - 87 woensdag 9 januari 2019 spont 4 brem 2
vrijdag 7 september 2018 sbv 2 bcv1 91 - 90 dinsdag 8 januari 2019 olle keus 2 badde 4
wedstrijdweek 2 wedstrijdweek 15
maandag 10 september 2018 badde 1 onder de toorn 1 103 - 79 dinsdag 15 januari 2019 bcv1 kiepe 2
dinsdag 11 september 2018 kiepe 2 bcv1 83 - 94 maandag 14 januari 2019 brem 2 bc 2000
dinsdag 11 september 2018 bc 2000 brem 2 81 - 94   dinsdag 15 januari 2019 onder de toorn 1 badde 1
woensdag 12 september 2018 bcg 2 spont 1 97 - 90   maandag 14 januari 2019 spont 1 bcg 2
woensdag 12 september 2018 spont 4 lint 1 102 - 78 dinsdag 15 januari 2019 lint 1 spont 4
vrijdag 14 september 2018 badde 4 sbv 2 92 - 72 woensdag 16 januari 2019 harmonie gr. olle keus 2
vrijdag 14 september 2018 olle keus 2 harmonie gr. naar inhaalweek vrijdag 18 januari 2019 sbv 2 badde 4
wedstrijdweek 3 wedstrijdweek 16
maandag 17 september 2018 brem 2 olle keus 2 89 - 102 dinsdag 22 januari 2019 bcv1 harmonie gr.
maandag 17 september 2018 badde 1 spont 4 85 - 92 dinsdag 22 januari 2019 bc 2000 bcg 2
maandag 17 september 2018 spont 1 badde 4 72 - 98 dinsdag 22 januari 2019 lint 1 kiepe 2
dinsdag 18 september 2018 onder de toorn 1 sbv 2 85 - 82   woensdag 23 januari 2019 spont 4 badde 1 94 - 93
dinsdag 18 september 2018 kiepe 2 lint 1 81 - 85   vrijdag 25 januari 2019 sbv 2 onder de toorn 1
woensdag 19 september 2018 bcg 2 bc 2000 109 - 74 vrijdag 25 januari 2019 badde 4 spont 1  naar inhaalweek
woensdag 19 september 2018 harmonie gr. bcv1 80 - 95 vrijdag 25 januari 2019 olle keus 2 brem 2
wedstrijdweek 4 wedstrijdweek 17
dinsdag 25 september 2018 bcv1 spont 4 85 - 93 maandag 28 januari 2019 brem 2 spont 1
maandag 24 september 2018 spont 1 brem 2 80 - 96 dinsdag 29 januari 2019 onder de toorn 1 lint 1
maandag 24 september 2018 badde 1 badde 4 105 - 83 dinsdag 29 januari 2019 bc 2000 olle keus 2
dinsdag 25 september 2018 lint 1 onder de toorn 1 96 - 86 woensdag 30 januari 2019 spont 4 bcv1
dinsdag 25 september 2018 kiepe 2 harmonie gr. 109 - 99 woensdag 30 januari 2019 harmonie gr. kiepe 2
vrijdag 28 september 2018 olle keus 2 bc 2000 103 - 97 woensdag 30 januari 2019 bcg 2 sbv 2
vrijdag 28 september 2018 sbv 2 bcg 2 62 - 103 vrijdag 1 februari 2019 badde 4 badde 1
wedstrijdweek 5 wedstrijdweek 18
maandag 1 oktober 2018 brem 2 bcg 2 95 - 101 dinsdag 5 februari 2019 bcv1 olle keus 2
maandag 1 oktober 2018 badde 1 kiepe 2 98 - 87 maandag 4 februari 2019 spont 1 onder de toorn 1
dinsdag 2 oktober 2018 lint 1 harmonie gr. 86 - 85 dinsdag 5 februari 2019 kiepe 2 badde 1
dinsdag 2 oktober 2018 bc 2000 badde 4 93 - 86 woensdag 6 februari 2019 bcg 2 brem 2
dinsdag 2 oktober 2018 onder de toorn 1 spont 1 88 - 102   woensdag 6 februari 2019 harmonie gr. lint 1  naar inhaalweek ?
vrijdag 5 oktober 2018 sbv 2 spont 4 80 - 97 woensdag 6 februari 2019 spont 4 sbv 2
vrijdag 5 oktober 2018 olle keus 2 bcv1 105 - 77 vrijdag 8 februari 2019 badde 4 bc 2000
wedstrijdweek 6 wedstrijdweek 19
dinsdag 9 oktober 2018 bcv1 bcg 2 85 - 94 maandag 11 februari 2019 badde 1 bc 2000
maandag 8 oktober 2018 brem 2 lint 1 80 - 86 dinsdag 12 februari 2019 onder de toorn 1 kiepe 2
maandag 8 oktober 2018 spont 1 sbv 2 98 - 76 dinsdag 12 februari 2019 lint 1 brem 2
dinsdag 9 oktober 2018 kiepe 2 onder de toorn 1 80 - 95   woensdag 13 februari 2019 bcg 2 bcv1
dinsdag 9 oktober 2018 bc 2000 badde 1 97 - 77   woensdag 13 februari 2019 harmonie gr. badde 4
woensdag 10 oktober 2018 spont 4 olle keus 2 89 - 89   vrijdag 15 februari 2019 sbv 2 spont 1
vrijdag 12 oktober 2018 badde 4 harmonie gr. 91 - 86   vrijdag 15 februari 2019 olle keus 2 spont 4
 
wedstrijdweek 7 wedstrijdweek 20
dinsdag 16 oktober 2018 bcv1 bc 2000 89 - 83 maandag 18 februari 2019 bc 2000 bcv1
dinsdag 16 oktober 2018 onder de toorn 1 olle keus 2 85 - 96 maandag 18 februari 2019 brem 2 harmonie gr.
dinsdag 16 oktober 2018 lint 1 spont 1 95 - 91 maandag 18 februari 2019 badde 1 sbv 2
woensdag 17 oktober 2018 harmonie gr. brem 2 95 - 87 maandag 18 februari 2019 spont 1 lint 1
woensdag 17 oktober 2018 bcg 2 kiepe 2 98 - 90 dinsdag 19 februari 2019 kiepe 2 bcg 2
vrijdag 19 oktober 2018 sbv 2 badde 1 61 - 102 woensdag 20 februari 2019 spont 4 badde 4
vrijdag 19 oktober 2018 badde 4 spont 4 87 - 95 vrijdag 22 februari 2019 olle keus 2 onder de toorn 1
wedstrijdweek 8 wedstrijdweek 21
maandag 22 oktober 2018 spont 1 bcv1 94 - 87 maandag 25 februari 2019 badde 1 olle keus 2
dinsdag 23 oktober 2018 kiepe 2 brem 2 98 - 99 dinsdag 26 februari 2019 bcv1 spont 1
woensdag 24 oktober 2018 harmonie gr. bc 2000 94 - 73 maandag 25 februari 2019 brem 2 kiepe 2
woensdag 24 oktober 2018 spont 4 bcg 2 79 - 95 dinsdag 26 februari 2019 bc 2000 harmonie gr.
vrijdag 26 oktober 2018 olle keus 2 badde 1 85 - 97 dinsdag 26 februari 2019 onder de toorn 1 badde 4
vrijdag 26 oktober 2018 badde 4 onder de toorn 1 93 - 89 dinsdag 26 februari 2019 lint 1 sbv 2
vrijdag 26 oktober 2018 sbv 2 lint 1 86 - 87 woensdag 27 februari 2019 bcg 2 spont 4
dinsdag 23 oktober 2018 lint 1 badde 1 104 - 79
wedstrijdweek 9 wedstrijdweek 22
dinsdag 30 oktober 2018 bcv1 badde 1 84 - 95 maandag 4 maart 2019 badde 1 bcv1
maandag 29 oktober 2018 brem 2 onder de toorn 1 106 - 66 maandag 4 maart 2019 spont 1 kiepe 2
dinsdag 30 oktober 2018 bc 2000 spont 4 naar 12 dec dinsdag 5 maart 2019 onder de toorn 1 brem 2
dinsdag 30 oktober 2018 kiepe 2 spont 1 84 - 96 dinsdag 5 maart 2019 bc 2000 spont 4
dinsdag 30 oktober 2018 lint 1 olle keus 2 92 - 105 vrijdag 8 maart 2019 sbv 2 harmonie gr.
woensdag 31 oktober 2018 bcg 2 badde 4 95 - 79 vrijdag 8 maart 2019 badde 4 bcg 2
woensdag 31 oktober 2018 harmonie gr. sbv 2 83 - 91 vrijdag 8 maart 2019 olle keus 2 lint 1
wedstrijdweek 10 wedstrijdweek 23
maandag 5 november 2018 badde 1 brem 2 91 - 88 dinsdag 12 maart 2019 bcv1 badde 4
maandag 5 november 2018 spont 1 olle keus 2 88 - 93 maandag 11 maart 2019 brem 2 badde 1
dinsdag 6 november 2018 lint 1 bcg 2 83 - 86 woensdag 13 maart 2019 harmonie gr. onder de toorn 1
dinsdag 6 november 2018 kiepe 2 spont 4 80 - 97 woensdag 13 maart 2019 spont 4 kiepe 2
dinsdag 6 november 2018 bc 2000 sbv 2 106 - 76 woensdag 13 maart 2019 bcg 2 lint 1
dinsdag 6 november 2018 onder de toorn 1 harmonie gr. 92 - 74 vrijdag 15 maart 2019 olle keus 2 spont 1
vrijdag 9 november 2018 badde 4 bcv1 91 - 99 vrijdag 15 maart 2019 sbv 2 bc 2000
wedstrijdweek 11 wedstrijdweek 24
dinsdag 13 november 2018 bcv1 lint 1 99 -  88 maandag 18 maart 2019 badde 1 harmonie gr.
maandag 12 november 2018 brem 2 badde 4 91 - 82 maandag 18 maart 2019 spont 1 spont 4
dinsdag 13 november 2018 bc 2000 onder de toorn 1 94 - 102 dinsdag 19 maart 2019 kiepe 2 sbv 2
woensdag 14 november 2018 harmonie gr. badde 1 95 - 95 dinsdag 19 maart 2019 onder de toorn 1 bc 2000
woensdag 14 november 2018 spont 4 spont 1 93 - 91 dinsdag 19 maart 2019 lint 1 bcv1
vrijdag 16 november 2018 sbv 2 kiepe 2 103 - 71 woensdag 20 maart 2019 bcg 2 olle keus 2
vrijdag 16 november 2018 olle keus 2 bcg 2 88 - 90 vrijdag 22 maart 2019 badde 4 brem 2
INHAAL EN UITWIJK WEEK INHAAL EN UITWIJK WEEK
vrijdag 23 november 2018 olle keus 2 harmonie gr. 106 - 66 vrijdag 29 maart 2019  badde 4  spont 1
wedstrijdweek 12 wedstrijdweek 25
maandag 26 november 2018 spont 1 bc 2000 80 - 93 dinsdag 2 april 2019 bcv1 onder de toorn 1
dinsdag 27 november 2018 onder de toorn 1 bcv1 97 - 73 maandag 1 april 2019 brem 2 sbv 2
dinsdag 27 november 2018 kiepe 2 olle keus 2 83 - 98 maandag 1 april 2019 badde 1 bcg 2
woensdag 28 november 2018 harmonie gr. spont 4 77 - 83  dinsdag 2 april 2019 lint 1 badde 4
woensdag 28 november 2018 bcg 2 badde 1 96 - 90 dinsdag 2 april 2019 bc 2000 spont 1
vrijdag 30 november 2018 badde 4 lint 1  101 - 89 woensdag 3 april 2019 spont 4 harmonie gr.
vrijdag 30 november 2018 sbv 2 brem 2  78 - 98 vrijdag 5 april 2019 olle keus 2 kiepe 2
wedstrijdweek 13 wedstrijdweek 26
dinsdag 4 december 2018 bcv1 brem 2  105 - 82   maandag 8 april 2019 brem 2 bcv1
maandag 3 december 2018 spont 1 badde 1  87 - 88   maandag 8 april 2019 badde 1 spont 1
dinsdag 4 december 2018 onder de toorn 1 spont 4  96 - 91   dinsdag 9 april 2019 bc 2000 lint 1
dinsdag 4 december 2018 lint 1 bc 2000  76 - 100   dinsdag 9 april 2019 kiepe 2 badde 4
woensdag 5 december 2018 bcg 2 harmonie gr.  85 - 87   woensdag 10 april 2019 harmonie gr. bcg 2
vrijdag 7 december 2018 badde 4 kiepe 2  69 - 109   woensdag 10 april 2019 spont 4 onder de toorn 1
vrijdag 7 december 2018 olle keus 2 sbv 2  83 - 78   vrijdag 12 april 2019 sbv 2 olle keus 2
woensdag 19 december 2018 spont 4 bc 2000  
dinsdag 18 december 2018 bc 2000 kiepe 2  
maandag 10 december 2018 1e voorronde kerst toernooi     week v.a.15 april 2019 3 poule winnaars om kampioenschap    
donderdag 13 december 2018 2e voorronde kerst toernooi       week v.a. 22 april 2019 eventueel beker    
maandag 17 december 2018 finale kerst toernooi       week v.a. 29 april 2019 eventueel beker    
        week v.a. 6 mei 2019 eventueel beker