Speeldata: 26 september            2  januari               26 maart       Aanvang wedstrijden 12:30 uur

                   31 oktober                 30 januari              9  april           Aanwezig 12:15 uur

                   28 november             27 februari

            STAND  na ronde 1  (individueel)                              
  deelnemers car gem       gespeeld car. brt. gem. punten   team 1   DGD Brem 1 Elzenaar 2 Jekel 3 Haveman 4 de Jong   teamleider bernard haveman
1 Elzenaar C. 31 0,638   1 Elzenaar C.   team 2   DGD Olle Keus 1 Mulder 2 Wust 3 Wollerich 4 de Jonge   teamleider piet wollerich
2 Mulder H 31 0,635   2 Mulder H   team 3   DGD SBV   1 Boon 2 Clermonds 3 Leegwater 4 Rademaker teamleider henk clermonds
3 Steenstra R. 29 0,592   3 Steenstra R.   team 4   DGD Spont 1 Siepel 2 Oosterhuis 3 v Veen 4 Lanting   teamleider piet oosterhuis
4 Boon C 27 0,523   4 Boon C   team 5   DGD BCV   1 Steenstra 2 Kinds 3 Eerenstein 4 Berends teamleider adolf eerenstein
5 Jekel W. 25 0,499   5 Jekel W.   team 6   DGD Badde 1 Diepstra 2 Bartelds 3 Schutrups 4 Lamberts teamleider lambert bartelds
6 Siepel K. 25 0,482   6 Siepel K.   team 7   DGD Combi 1 1 Feikens 2 Woortman 3 Beukema 4 de Weerd teamleider henk de weerd
7 Oosterhuis P. 21 0,405   7 Oosterhuis P.                          
8 Wust P. 19 0,391   8 Wust P.   progamma teams                    
9 Kinds J 19 0,386   9 Kinds J   26-sep uitslag 28-nov uitslag 30-jan uitslag 26-mrt uitslag
10 Clermonds H. 19 0,368   10 Clermonds H.   team 1 team 7 team 2 team 5 team 1 team 5 team 1 team 2
11 Eerenstein A 19 0,361   11 Eerenstein A   team 2 team 6 team 3 team 6 team 2 team 4 team 4 team 5
12 Wollerich P. 18 0,351   12 Wollerich P.   team 3 team 5 team 4 team 7 team 6 team 7 team 3 team 7
13 Berends. J 17 0,336   13 Berends. J   31-okt 2-jan 27-feb      
23 Feikens J. 17 0,335   14 Diepstra A   team 1 team 6 team 1 team 3 team 1 team 4      
21 Veen v A. 17 0,333   15 Leeghwater JA   team 2 team 7 team 4 team 6 team 2 team 3      
14 Diepstra A 16 0,309   16 Lanting J.   team 3 team 4 team 5 team 7 team 5 team 6      
15 Leeghwater JA 16 0,304   17 Haveman B.                          
16 Lanting J. 15 0,297   18 Bartelds L                          
17 Haveman B. 15 0,288   19 de Jong M.   Stand                      
18 Bartelds L 15 0,286   20 Schutrups J.   teams gesp. punten                  
19 de Jong M. 13 0,246   21 Veen v A.   1                  
20 Schutrups J. 13 0,240   22 Lamberts G.   2                  
22 Lamberts G. 12 0,220   23 Feikens J.   3                  
24 de Jonge E. 11 0,217   24 de Jonge E.   4                  
25 Rademaker A. 11 0,211   25 Rademaker A.   5                  
26 Woortman A. 11 0,205   26 Woortman A.   6                  
27 Beukema H. 11 0,203   27 Beukema H.   7                  
28 Weerd de H. 11 0,201   28 Weerd de H.