Dit seizoen spelen we de eerste 2 ronden met een thuis en een uit wedstrijd.                
  Het gaat dus om de meest gewonnen partijen. Alleen bij gelijk                  
  eindigen gaat het puntenaantal van het Belgische systeem gelden.                  
  Het gewone formulier dat ook bij de competitie gebruikt wordt doormailen!!                
  Wie niet mee wil doen even doorgeven!!!!!!!!!!!!!!!!                  
  De 6 slechtste winnaars vallen af.                      
  De loting is 18 sept gehouden in Assen door de heren: Ebbinge, de Jong en Haveman.              
                             
  LOTING 1e ronde                          
            eerste tweede              
  datum nr. team thuis team uit uitslag uitslag totaal naar volgende ronde datum nr. team thuis team uit
  vrijdag 17 nov 1 sbv 4 metropole 5 - 11 6 - 10 11 - 21 metropole maandag 27 nov 1 metropole sbv 4
  vrijdag 17 nov 2 sbv 1 dct 2 8 - 8 10 - 6 18 - 14 sbv 1 maandag 27 nov 2 dct 2 sbv 1
  woensdag 15 nov 3 badde 5 olle keus 2 6 - 10 6 - 10 12 - 20 olle keus 2 vrijdag 1 dec 3 olle keus 2 badde 5
  maandag 13 nov 4 abc 1 brem 3 11 - 5 12 - 4 23 - 9 abc 1 maandag 27 nov 4 brem 3 abc 1
  maandag 13 nov 5 abc 2 lint 1 14 - 2 6 - 10 20 - 12 abc 2 dinsdag 28 nov 5 lint 1 abc 2
  dinsdag 14 nov 6 onder de toorn 1 spont 3 8 - 8 8 - 8 16 - 16 vallen af woensdag 29 nov 6 spont 3 onder de toorn 1
  maandag 13 nov 7 abc 3 olle keus 3 4 - 12 2 - 14 6 - 26 olle keus 3 vrijdag 1 dec 7 olle keus 3 abc 3
  woensdag 15 nov 8 bcg 1977 1 sbv 3 10 - 6 4 - 12 14 - 18 sbv 3 vrijdag 1 dec 8 sbv 3 bcg 1977 1
  maandag 13 nov 9 spont 1 olle keus 1 12 - 4 4 - 12 16 - 16 vallen af vrijdag 1 dec 9 olle keus 1 spont 1
  maandag 13 nov 10 brem 2 lint 3 10 - 6 8 - 8 18 - 14 brem 2 donderdag 30 nov 10 lint 3 brem 2
  dinsdag 14 nov 11 bc 2000 bcg 1977 2 bc 2000 niet gespeeld nvt bcg 1977 2
  donderdag 16 nov 12 onder de toorn 2 badde 4 6 - 10 8 - 8 14 - 18 badde 4 vrijdag 1 dec 12 badde 4 onder de toorn 2
  maandag 13 nov 13 spont 2 bcv 2 3 - 13 7 - 9 10 - 22 bcv 2 dinsdag 28 nov 13 bcv 2 spont 2
  woensdag 15 nov 14 lint 2 sbv 2 3 - 13 6 - 10 9 - 23 sbv 2 vrijdag 1 dec 14 sbv 2 lint 2
  vrijdag 17 nov 15 snikke 1 badde 2 6 - 10 10 - 6 16 - 16 vallen af woensdag 29 nov 15 badde 2 snikke 1
  vrijdag 17 nov 16 heerdstee kiepe 7 - 9 4 - 12 11 - 21 kiepe donderdag 30 nov 16 kiepe heerdstee
  donderdag 16 nov 17 badde 3 bcg 1977 3 4 - 12 12 - 4 16 - 16 vallen af woensdag 29 nov 17 bcg 1977 3 badde 3
  maandag 13 nov 18 badde 1 bcv 1 6 - 10 8 - 8 14 - 18 bcv 1 maandag 27 nov 18 bcv 1 badde 1
  woensdag 15 nov 19 spont 4 brem 4 7 - 9 8 - 8 15 - 17 brem 4 valt af maandag 27 nov 19 brem 4 spont 4
  dinsdag 14 nov 20 bcv 3 snikke 2 8 - 8 7 - 9 15 - 17 snikke 2 valt af vrijdag 1 dec 20 snikke 2 bcv 3
  vrijdag 17 nov 21 dct 1 spont 5 12 - 4 9 - 7 21 - 11 dct 1 maandag 27 nov 21 spont 5 dct 1
  22 brem 1   brem 1 22 brem 1
                6 slechtste winnaars, vallen af          
  Loting ronde 2 tijdens finaledag kersttoernooi                          
            eerste tweede              
  RONDE 2: nr. team thuis team uit uitslag uitslag totaal naar volgende ronde datum nr. team thuis team uit
  maandag 19 maart 1 ABC 1 SBV 1 1 - 15   8 - 8  9 - 23 SBV 1  vrijdag 6 april 1 SBV 1 ABC 1
  woensdag 21 maart 2 BCG 1977 2 Metropole  8 - 8  5 - 11  13 - 19  Metropole maandag 9 april  2 Metropole BCG 1977 2
  vrijdag 23 maart 3 Olle Keus 2 SBV 3 4 - 12   12 - 4  16 - 16  SBV 3(164-163) vrijdag 6 april 3 SBV 3 Olle Keus 2
  vrijdag 23 maart 4 Olle Keus 3 DCT 1  8 - 8  5 - 11   13 - 19  DCT 1 maandag 9 april 4 DCT 1 Olle Keus 3
  donderdag 22 maart 5 de Kiepe Brem 1 6 - 10   7 - 9  13 - 19  Brem 1  donderdag 5 april 5 Brem 1 de Kiepe
  vrijdag 23 maart 6 de Badde 4 ABC 2  7 - 9  7 - 9  14 - 18 ABC 2  donderdag 5 april 6 ABC 2 de Badde 4
  maandag 19 maart 7 BCV 1 BCV 2 12 - 4   15 - 1  27 - 5  BCV 1 dinsdag 3 april 7 BCV 2 BCV 1
  vrijdag 23 maart 8 SBV 2 Brem 2  10 - 6  10 - 6  20 - 12  SBV 2 donderdag 5 april 8 Brem 2 SBV 2
                             
  RONDE 3: nr. team thuis team uit uitslag                
   vrijdag 20 april 1 SBV 1   SBV 2  7 - 9                
   maandag 23 april 2 Metropole   BCV 1  7 - 9                
   vrijdag 20 april 3 SBV 3   ABC 2 4 - 12                 
   vridag 20 april 4 DCT 1   Brem 1 6 - 10                 
                             
  4 winnaars van ronde 3 spelen finale.                      
 

 SBV 2

BREM 1

ABC 2

                         
   BCV 1                          
 

 

FINALE BEKER OP VRIJDAG  4 MEI IN VEENDAM. AANVANG 13.00 UUR.